PiPizza Jistebník

Pizzu pro Vás pečeme, jak nejlíp umíme. Baví nás to a máme radost, že Vám chutná! Používáme výběrovou mouku, pravý olivový olej, čerstvou zeleninu a mozzarellu - jak má na dobré pizze být. Cena za pizzu je konečná, bez skrytých poplatků za krabice, dovoz a špatné počasí...

Výherce 1. ceny

Výherce 1. ceny ze dne 17. června 2017, 7000.- Kč v hotovosti, v naší soutěži - Monika Baloková z Bravantic. GRATULUJEME!!!

Vyherkyně
Soutěž o 7 000.- korun v hotovosti!

Vážení Zákazníci, velmi nás to mrzí, ale naše soutěž o 7000.- Kč musíme ukončit.

Od 25.května 2018 začne platit nový zákon o ochraně osobních údajů, který vymyslely ty nejchytřejší hlavičky v evropské unii a od tohoto data musí být všechno tajné.

Už nesmíme po Vás chtít jméno, příjmení, telefonní číslo nebo adresu. I kdybychom měli od Vás podepsané svolení, že můžeme nakládat s Vašimi tajnými osobními daty, tak bychom stejně museli tady v pizzerii vypracovat a spravovat nějakou tajnou databázi soutěžících zamčenou v trezoru.

Pokuty za porušení jsou astronomické a to nám nestojí za to.

Dále je tady nový loterijní zákon, kde už nemůžeme losovat prakticky o nic.

Ještě jednou se omlouváme a věříme, že jste si naši pizzu neobjednávali jen kvůli soutěži.

Poslední losování proběhne 25. května 2018 a na videu neuslyšíte Vaše jméno a odkud jste, ale jen zkratky, aby to bylo dostatečně tajné, aby nás eu nepokutovala.

Vyhrajte 7000.- Kč v hotovosti!!

Chcete se zúčastnit naší soutěže? Stačí, když po 7 objednaných pizzách, odevzdáte při převzetí pizz 7 nasbíraných kupónů, kde bude alespoň na jednom kupónu Vaše jméno, adresa, telefon a budete zařazeni do losování. Chceš se zapojit ještě dnes? Zavolej si o pizzu a začni sbírat kupóny právě teď!

Hledejte na boku krabice od Pipizzy soutěžní kupón, který odtrhněte a uschovejte. Až nasbíráte 7 kupónů, odevzdejte je řidiči. Nezapomeňte alespoň na jeden kupón napsat své jméno, adresu a telefon. Pak jen na stránce "soutěž" kontrolujte, zda se Vaše jméno objevilo na seznamu postupujících do slosování.

Za každých 7 odevzdaných kupónů vhodíme do osudí jeden los s Vaším jménem a vylosujeme výherce. Pokud má kdokoliv zájem zúčastnit se slosování, zavolejte do pizzerie týden před losováním a domluvíme se na čase losování a kde máte přijít. Video pak umístíme na stránkách www.pipizza.cz

Takže volejte, objednávejte, protože čím více kupónů odevzdáte, tím máte větší šanci vyhrát cash 7000.- Kč

Losujeme mimořádně a naposledy 25.května 2018

7000

Video s losováním ze dne 17. června 2017 zde:

Výhry nevyzvednuté do 31. 8. 2017, propadají ve prospěch
pořadatele.